Hekimlerimiz

Değişime Hazır mısınız? Çok yakında...

Şenol Akyol

1965 Denizli doğumlu. Nikfer İlkokulu ve ortaokulu, Denizli Lisesi mezunu Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Mezunudur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Hilmi Güngör

1963 Denizli doğumlu. Halil Bektaş İlkokulu, Merkez Ortaokulu, Denizli Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1985 mezunudur. Evli 2 çocuk babasıdır.

Musa Akyol

1969 Denizli doğumlu Nikfer ilk ve ortaokulu, Denizli Anafartalar lisesi ve Gazi üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1993 mezunu evli 2 çocuk babasıdır.

Gökhan Çankır

1975 Denizli Doğumlu. Gazi ilköğretim okulu, Pamukkale Ortaokulu, Denizli Lisesi ve Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezundur. Evli 1 çocuk babasıdır.

Dt. İsmail Akman

Hekimin bilgileri bekleniyor.

Dt. Hamdi Erol

Hekimin bilgisi bekleniyor.

Mehmet Yürekten

Hekimin bilgileri bekleniyor.

Prof.Dr. Hasan Babacan – Ortodonti Uzmanı

ÖZGEÇMİŞ: Hasan babacan Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini 1997 yılında tamamladıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi ve Sivas Cumhuriyet Üniversitelerinde ortodonti eğitimi aldı. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Pamukkale üniversiteleri Diş Hekimliği Fakültelerinde çok sayıda akademik ve idari görevde bulundu.

Dr. Arif Bolaca – Pedodonti Uzmanı (Çocuk Diş Hekimi)

Arif BOLACA, 1989 yılında Silifke’de doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Mersin’de tamamladı. 2013 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2018 yılında Pamukkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Çocuk diş hekimliği ile ilgili çeşitli ulusal ve uluslararası bilimsel kongre, seminer ve kurslara katıldı. Halen Ege Sümer Ağız ve …

Dr. Cihan Balkuvvar Anastezi ve Reanimasyon Uzmanı

1959 Ankara Doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 1983 ,İstanbul Şişli Etfal Hastanesi Anestezi Uzmanı 1990 mezunudur. Evli 1 Çocuk babasıdır.