Hekimlerimiz

Değişime Hazır mısınız? Çok yakında...

Şenol Akyol

1965 Denizli doğumlu. Nikfer İlkokulu ve ortaokulu, Denizli Lisesi mezunu Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Mezunudur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Hilmi Güngör

1963 Denizli doğumlu. Halil Bektaş İlkokulu, Merkez Ortaokulu, Denizli Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1985 mezunudur. 2 çocuk babasıdır.

Musa Akyol

1969 Denizli doğumlu Nikfer ilk ve ortaokulu, Denizli Anafartalar lisesi ve Gazi üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1993 mezunu evli 2 çocuk babasıdır.

Gökhan Çankır

1975 Denizli Doğumlu. Gazi ilköğretim okulu, Pamukkale Ortaokulu, Denizli Lisesi ve Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezundur. Evli 1 çocuk babasıdır.

Dt. İsmail Akman

Hekimin bilgileri bekleniyor.

Mehmet Yürekten

Hekimin bilgileri bekleniyor.

Prof.Dr. Hasan Babacan – Ortodonti Uzmanı

ÖZGEÇMİŞ: Hasan babacan Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini 1997 yılında tamamladıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi ve Sivas Cumhuriyet Üniversitelerinde ortodonti eğitimi aldı. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Pamukkale üniversiteleri Diş Hekimliği Fakültelerinde çok sayıda akademik ve idari görevde bulundu.

Dr. Hamit Tunç – Pedodonti Uzmanı (Çocuk Diş Hekimi)

Dt. Hamit TUNÇ, 14.06.1990 Isparta’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini 2004 yılında Burdur Özel Alpaslan Alican Kolejinde tamamladı. Lise eğitimini 2008 yılında Burdur Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2014 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2014 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalına kabul edilerek doktora eğitimine başlamıştır. Halen Ege Sümer …

Dr. Cihan Balkuvvar Anastezi ve Reanimasyon Uzmanı

1959 Ankara Doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 1983 ,İstanbul Şişli Etfal Hastanesi Anestezi Uzmanı 1990 mezunudur. Evli 1 Çocuk babasıdır.