Kurumsal

HAKKIMIZDA

2011 yılı sonlarında, ortak etik değerlere sahip olduğumuz düşüncesinden hareketle, dört Dişhekimi bir araya gelerek başlattığımız yeniden yapılanma süreci, Ege Sümer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini oluşturdu. Daha sonraki süreçte Diş hekimi katılımlarımızla 6 Diş hekimi 4 uzman hekim olarak 2020 sonlarında Saltak Aydem karşısındaki yeni binamıza taşındık.

 
MİSYON – VİZYON
Misyonumuz
Ağız ve diş sağlığı konusunda mesleki bilgi ve becerimizi, tecrübelerimizi paylaşmak, yaşadığımız coğrafyada bulunan ve bize ulaşan tüm kesimlere hizmet vermektir.
Vizyonumuz
Dişhekimliği sektöründeki bilimsel, teknolojik gelişmeleri takip ederek çağın gereklerinin penceresinden mesleğimizi süreğen değerlendirme halinde kalmamız gerektiğinin bilincindeyiz.
Meslek etiğine yaşamında önemli bir yer ayıran ve hasta sağlığını önceleyen, paylaşımcı, idealist meslektaşlarımızın katılımıyla kapasitemizi artırmayı hedefliyoruz.
Hizmet Alanları

Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, diş eti hastalıkları ve estetik diş hekimliği ilgili tedaviler, akademik yaklaşımla konusunda uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

Taşındık: Saltak Cad. Prof. Dr. Nusret Fişek Sokak No:11